Lajme

September 20, 2023
NJOFTIM Instituti ATOMI, me përkrahje nga Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI), është duke zbatuar Projektin ATOMI, i cili ka për qëllim identifikimin dhe […]
February 5, 2017
December 16, 2016

Atomistja Doruntina Sylejmani pranohet në Princeton University

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Maecenas id tortor. Etiam aliquam convallis. Donec enim vel nulla. Sed eros. Nullam justo dolor, varius nec.
November 24, 2016

Instituti ATOMI autorizohet për organizimin e garës ndërkombëtare të matematikës “Kangaroo”

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Maecenas id tortor. Etiam aliquam convallis. Donec enim vel nulla. Sed eros. Nullam justo dolor, varius nec.